Świętujemy jubileusz 25. Międzynarodowego Konkursu na Rysunek Satyryczny

Świętujemy jubileusz 25. Międzynarodowego Konkursu na Rysunek Satyryczny

Organizatorzy: Towarzystwo Miłośników Zielonej Góry – WINNICA oraz Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze.

Zadanie dotyczy organizacji jubileuszowej wystawy plenerowej z okazji 25-lecia Międzynarodowego Konkursu na Rysunek Satyryczny oraz wydania albumu - jubileuszowej publikacji, prezentującej nagrodzone rysunki ze wszystkich dotychczasowych konkursów.

W 2023 r. po raz 25. Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna organizuje Otwarty Międzynarodowy Konkurs na Rysunek Satyryczny. Z tej okazji chcemy podkreślić doniosłość tego przedsięwzięcia i przybliżyć go mieszkańcom miasta poprzez organizację wystawy plenerowej. Przedsięwzięcie stanowi intersująca formę promocji miasta, jak i zrzeszenia mieszkańców Zielonej Góry, co wpisuje się w uroczystości obchodów 800-lecia powstania Zielonej Góry i 700-lecia uzyskania praw miejskich.

 

Sfinansowano ze środków Urzędu Miasta Zielonej Góry, w ramach uroczystości obchodów 800-lecia powstania Zielonej Góry i 700-lecia nadania praw miejskich.

Dotacja: 23 600 zł

 

logotyp

 


Drukuj